07/01/13 03:51

Тъжният Дел Боске: Бразилците бяха по-добри и това обобщава всичко

Селекционерът на испанския национален отбор по футбол Висенте дел Боске запази спокойствие въпреки тежката загуба с 0:3 от Бразилия във финала за Купата на Конфедерацията. Специалистът от Саламанка поздрави „селесао“ за спечелената титла и сподели, че домакините са превъзхождали напълно неговите футболисти. „Имахме лошия късмет да получим головете в особени моменти от мача. Първият падна в началото на първото полувреме, вторият – в неговия края, а третият дойде веднага след почивката“, коментира треньорът на „ла фурия“. „Бразилия бе най-силният...