07/06/13 18:06

"Лъвовете" повториха резултат от вчера, загубиха с 1:3 от Бразилия

Бразилският национален отбор победи България с 3:1 гейма във втория мач между двата тима от група „А” на Световната лига.

Възпитаниците на Камило Плачи спечелиха първата част с 25:19 точки, но загубиха останалите три с 21:25, 17:25 и 19:25 точки.

Вчера българският тим загуби със същия резултат и в първата среща.

Българите трябва да Бразилският национален отбор победи България с 3:1 гейма във втория мач между двата тима от група „А” на Световната лига. Възпитаниците на Камило Плачи спечелиха първата част с 25:19 точки, но загубиха останалите три с 21:25, 17:25 и 19:25 точки. Вчера българският тим загуби със същия резултат и в първата среща. Българите трябва да