07/06/13 18:09

Бразилия отново изнесе лекция по волейбол на националите ни

Бразилия вече може да се чувства сигурен участник във финалната фаза на Световната лига по волейбол, след като днес отново победи нашия национален отбор с 3:1 гейма (19:25, 25:21, 25:17, 25:19). Мачът се разви по идентичен на първия сблъсък начин - нашите момчета показаха много мощна игра в началото, като единствено в средата на гейма Лукас Сааткамп причини проблеми със сервиса си, но това се оказа недостатъчно за кариоките. След този лошо загубен първи гейм обаче те промениха нагласата си, като Леандро Висото и Рикардо Лукарели отговориха на мощта на Цветан Соколов и Тодор Алексиев и бразилците изравниха резултата. За съжаление нашите момчета така и не промениха играта си, а бразилците започнаха да играят повече с блокадата ни, заложиха и на скоростния си стил и не ни позволиха повече д...