07/11/13 06:20

Берое грабна Суперкупата на България след дузпи

1:1 – тези цифри се оказаха фундаментални в мача за Суперкупата на България, с който се открива новия футболен сезон в страната. В сблъсъка, противопоставил един срещу друг шампиона „Лудогорец” и носителя на Купата на България „Берое” 1:1 изчерпва почти всичко, случило се на терена. Двата отбора си размениха по един гол през първото полувреме, както и по една греда, а през втората част беше изгонен по един играч и от двете страни, пише football24.bg. Гредата за „Берое” дойде още в третата минута, когато Здравко Илиев се освободи на границата на наказателното поле и стреля с всичка сила, но уцели напречната греда. В 27-ата минута все пак старозагорци откриха резултата. Венцислав Христов засече едно центриране с глава, топката рикошира в тялото на М...