07/11/13 20:00

Нов европейски позор за "Левски" - сините отпаднаха от казахстански отбор

Отборът на "Левски" отпадна по доста срамен начин още в първия предварителен кръг на Лига Европа, след като загуби с 0:2 реванша срещу казахстанския "Иртиш", предаде football24.bg. Първият мач, който се игра на стадион "Георги Аспарухов", завърши 0:0. Казахстанците поведоха още в 6-ата минута. Те вкараха гол благодарение на Мухутдинов, който центрира в наказателното поле отдясно. Там Мурзоев бе оставен сам и от точката на дузпата с глава откри резултата. Само 7 минути по-късно Левски окончателно се закопа. Даниел Димов събори откъсналия се Бакаев в наказателното поле и реферът Харкам свири дузпа и изгони Димов с директен червен картон. Потърпевшитя Бакаев не сгреши от дузпата и Иртиш поведе с 2:0. Оттук насетне всичко беше ясно, като единствено Гари Родригес и Базил Де Карвальо има...