07/13/13 07:00

България смаза Полша с 3:0

Мъжкият национален отбор на България по волейбол победи Полша с 3:0 гейма (25:21, 25:21, 25:21) в мач от група „А” на Световната лига. С успеха избраниците на треньора Камило Плачи направиха решителна крачка към класиране за финалния турнир на Световната лига в Аржентина, съобщава сайтът football24.bg. Първият гейм бе спечелен от България с 25:21 точки. Във втората част избраниците на треньора Камило Плачи отново се наложиха с 25:21 точки. В третия гейм българският отбор продължи да доминира, като първата задължителна почивка дойде при резултат 8:5 точки. Второто техническо прекъсване бе при 16:11. Българите спечелиха гейма с 25:21, а с това и мача, като взеха максимума от точки за класирането. Най-резултатен за България бе Цветан Соколов с 21 точки. Тодор Алексиев завърши ...