08/25/13 11:57

Киелини във възторг: Тевес се труди като муле!

Защитникът на Ювентус Джорджо Киелини бе в захлас от представянето на своя съотборник Карлос Тевес при снощната победа с 1:0 над Сампдория. Шампионите стартираха кампанията си в Серия срещу опонента, който ги победи и в двата мача през миналия сезон, но с попадение на аржентинеца след почивката взеха трите точки. „Тевес е играч от абсолютно световна величина, но това, което ме впечатли най-много бе начинът, по който се жертва в името на отбора“, не спести суперлативи италианският национал. „Той работи като муле! Много съм щастлив за него, защот...