10/10/13 09:06

Волейболистите ни паднаха от Бразилия

/КРОСС/ Българският национален отбор по волейбол загуби от домакина Бразилия с 0:3 гейма на световното първенство за младежи до 23 години. С победи в отделните части с 21:19, 21:14, 21:19 бразилците си осигуриха място на полуфиналите на първенството.  Съдбата на нашия отбор ще се реши от прекия сблъсък с Аржентина тази вечер. Двата отбора са с по равен брой точки. Победителят от срещата ще се класира на полуфиналите, най-вероятно като втори в групата, тъй като лидерът Бразилия едва ли ще направи грешка в последния си мач с Тунис. Евентуалният съперник на полуфиналите ще бъде Русия или Сърбия. Другите два европейски представили на Мондиала са сигурни участници във финалната четворка, но в директен мач от последния кръг ще определят кой ще заеме първото място в група В.