10/11/13 22:11

Две победи за Левски - над Ямбол и Монтана

И женският, и мъжкият отбор на Левски, постигнаха победи в контролни срещи, играни в зала "Универсиада" в петък. Съперник на мъжете бе Ямбол, а баскетболистите на Тити Папазов спечелиха категорично с 93:73, предава клубният сайт. Левски игра силно през цялото време и трупаше преднина, която в края на третата част бе цели 24 точки. В края гостите намалиха до крайните 20 точки в полза на далеч по-добрия тим в тази среща. Поредният си силен мач в подготовката изигра Венци Петков, като той завърши като най-резултатен с 22 точки. Стефан Георгиев и Х...