10/12/13 13:00

Дел Боске се поскара: Трябва да вкарваме повече

Селекционерът на Испания Висенте дел Боске не бе никак доволен от своите футболисти въпреки победата с 2:1 над Беларус. Макар че с нея световният и европейски шампион е на точка от директно класиране за Мондиал 2014, наставникът поиска повече голове във вратата на съперника. „Мачът се разви точно по начина, по който очаквахме. Всички наши опоненти играят така“, каза Дел Боске. „На нас обаче ни липсваше острота, по-важното е, че спечелихме и сме близо до целта си.“ „Направихме промените, от които се нуждаехме през втората част, за да пробиваме п...