10/15/13 20:20

Загуба в последния ни мач от квалификациите за Бразилия 2014

България загуби от Чехия с 0:1 в последния си мач от квалификационния цикъл за Световното първенство в Бразилия догодина. Нашите момчета направиха добри квалификации, но малко класа не ни достигна, за да се преборим за бараж, след като изпуснахме нещата от контрол при гостуването на Армения в края на миналата седмица. Защото дори да бяхме успели да постигнем така необходимата ни днес задължителна победа с три гола разлика, Исландия завърши на второ място в група Е, а това отряза всякакви надежди за класиране на бараж за нашия отбор. Днес започнахме с масиран натиск срещата, но без да успеем да създадем чисто положение. За сметка на това в 14-тата минута Либор Козак се измъкна по десния фланг след дълг пас от защитата, излезе сам срещу Владислав Стоянов, но с удара си се опита да прехвърли...