10/21/13 09:53

„Дунав 8806“ взе „синьото“ дерби в София

Баскетболистките на „Дунав 8806“ започнаха с успех сезон 2013/2014 в НБЛ-жени. Момичетата на Георги Божков победиха „Левски“ с 63:59 след много обрати в София.Домакините успяха да натрупат преднина от 4 точки след 10 минути игра и водеха със 17:13. След това обаче „дунавки“ затегнаха защитата и това логично се отрази на резултата. Така на почивката двата състава се оттеглиха при 25:25.След подновяването на играта, русенският тим продължи силната си серия и поведе. Последваха няколко обрата. 10 минути преди края на срещата все пак отново „Дунав ...