10/22/13 23:37

Без зрелище на „Сан Сиро“: Милан и Барса поделиха точките; Селтик надви Аякс

Отборите на Милан и Барселона не успяха да излъчат победител в един от най-чаканите двубои от груповата фаза на Шампионската лига. Мачът на стадион „Сан Сиро“ в Милано приключи при резултат 1:1, като и двата гола паднаха още през първото полувреме на срещата и бяха дело на Робиньо и Лионел Меси. Въпреки кадровите си проблеми, съставът на Милан започна много силно мача и успя да упражни домакински натиск още в началните минути на срещата. Атаките на „росонерите“ преминаваха предимно по лявото крило, където често оперираше завърналия се Рикардо К...