10/26/13 15:51

„Българският“ Амкар покоси Динамо Москва, Пеев с асистенция

Пълният с български легионери тим на Амкар Перм постигна много сладка победа над гостуващия Динамо Москва с 2:1 в двубой от 14-ия кръг на руската Премиерлига. Георги Пеев, Благой Георгив и Петър Занев отново бяха титуляри за домакините и докато първите двама записаха по 90 минути на сметката си, то Занев бе заменен от Захари Сираков в 82-ата. Воденият от Сергей Черчесов тим изигра мнго силно първо полувреме, което на практика им донесе трите точки. В 23-ата минута Амкар стигна до корнер вляво от вратата на Антон Шунин, но центрирането бе избито...