10/30/13 21:58

Лукойл започна силно, и загуби за пет минути в Измир

Лукойл Академик допусна трета загуба в Еврокъп, със 69:84 при гостуването си на Пинар Кършияка в Турция. Пред пълните трибуни в Измир, българският шампион се държеше на ниво чак до самия край, но в последните пет минути бе надигран, и не успя да поднесе изнедата в този кръг от група Е. Пинар Кършияка е един от фаворитите в групата, и неслучайно вече е едноличен лидер след тази трета своя победа. Лукойл остана предпоследен, след като следващият му съперник - Игокеа Александровац, загуби също за трети път, от Асесофт Плоещ. Лукойл стартира много ...