10/30/13 01:31

Оксер изхвърли Лил от Купата на Лигата след продължения

Втородивизионният Оксер се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на Лигата във Франция, след като отстрани Лил с минимална победа с 1:0. Загубата може да бъде приета единствено като шок с оглед силното представяне на „кучетата“ в Лига 1. Към момента те заемат третото място във френския елит, но това не попречи на резервата Себастиен Хале да вкара единственият гол в мача във второто продължение (113-ата минута). Троа пък стана другият тим от Лига 2, който си осигури място в следващия етап. Това стана след успех с 3:1 като гост на закъсалия...