10/30/13 10:16

Резервите на Лейкърс отбелязват 76 коша за победата над Клипърс

Ксавиер Хенри отбеляза 22 точки за „Лейкърс”, а Джордан Фармар добави 16 и спомощта на пет резерви победиха надделяха над „Клипърс” в четвъртата част и взеха победата със 116:103 през изминалата нощ. Кобе Брайънт наблюдаваше мача в цивилни дрехи от рзервната скамейка. Интересен факт е, че за „Лейкърс” взеха участие трима играчи, които не са записали нито ,имута в официален мач през миналия сезон. Хенри отбеляза 12 точки в четвъртата част, като в определен момент отборът му водеше с 28:8. Блейк Грифин отбеляза 19 точки, а Крис Пол записа 15 и 11 асистенции за „Клипърс”. В крайна сметка ветераните от „Клипърс”, със своята мудна защита, имаха твърде малко отговори за младите и нахъсани резерви на „Лейкърс”. На полуврем...