11/08/13 09:01

Истинска драма между Лейкърс и Рокетс с краен резултат 99:98

Страхотна драма в „Тойота Сентър” и победа за „Лейкърс” след четири загуби с 99:98 над „Хюстън Рокетс”. Домакините трябва да са признателни и на бившия си съотборник, Дуайт Хауърд, който сега се състезава за „Рокетс” и пропусна четири поредни наказетлни удара в последните пет минути и така „Лейкърс” останаха в играта, пише БГНЕС. Стив Блейк пък се възползва от ситуацията и заби една тройка, при оставаща малко повече от секунда до края на мача и така „Л.А. Лейкърс” отмъкнаха победата под носа на „Рокетс”. Гостите от „Лейкърс” поведоха убедително с 36:19 след първата част, но страхотното представяне на Джеймс Хардън върна „Хюстън” в играта. Гардът завърши двубоя с 35 точки, 9 борби и ...