11/08/13 10:30

Лейкърс спечели в Хюстън след драма

Отборът на Ел Ей Лейкърс прекъсна поредица от четири поредни загуби в "Тойота Сентър", след като победи Хюстън Рокетс с 99:98 в изключително оспорван и драматичен мач. "Езерняците" трябва да благодарят за успеха си и на бившия си съотборник Дуайт Хауърд, който сега защитава цветовете на Рокетс. Петицата на Хюстън изпусна четири поредни наказателни удара в последните минути и остави съперника в играта, а от това се възползва Стив Блейк, който заби тройка 1.3 секунди преди края, за да донесе победата на Лейкърс. Гостите поведоха с 36:19 след първ...