11/09/13 18:02

Владимир Гаджев: Берое ни излъга, нека не търсим оправдания – те лесно се намират

Полузащитникът на Левски Владимир Гаджев поздрави отбора на Беоре за победата с 1:0 в днешния мач срещу „сините“, макар че според него старозагорци не са превъзхождали столичния гранд. „Наистина пропуснахме много положения. Не заслужавахме да загубим, играхме на прилично ниво. Поздравявам отбора на Берое, излъгаха ни. В крайна сметка наистина ни излъгаха“, каза Гаджев. „Как видях съдийството? Никак, никак не го видях. Вие го коментирайте. Нашата работа е да се концентрираме върху футболната част и това ще направим. Оправдания винаги могат да се...