11/09/13 08:53

Волейболистите на "Добруджа 07" излизат срещу "Арда"

В събота от 18.00 часа волейболистите на „Добруджа 07” ще изиграят втория си домакински мач в Суперлигата при мъжете. Възпитаниците на Мирослав Живков приемат „Арда”, който заема второ място във временното класиране. Гостите от Кърджали имат две победи с по 3-0 гейма, а добричлии преследват първи успех в елита. „Знаем силните страни на съперника. Това е един от най-опитните отбори в Суперлигата, който през последните години запази състава си. Целенасочено се подготовихме за предстоящата среща, в която ще се опитаме да се противопоставим на силн...