11/09/13 19:13

Литекс изравни Пирин ГД със земята и застигна Лудогорец

Основният преследвач на Лудогорец в А група – Литекс съвсем очаквано се справи в домакинството си срещу Пирин Гоце Делчев и победи със звучното 6:2 в мач от 17-ия кръг на първенството. Така поне временно ловчанлии се изкачиха на върха в класирането с равни точки с шампионите, които утре гостуват на ЦСКА. Тимът на Златомир Загорчич започна головото шоу още от съблекалните. В 3-ата минута Армандо Ваюши с красиво воле откри резултата, а още три по-късно отново албанецът бе намерен в наказателното поле и с хубав удар за втори път огорчи врат...