11/09/13 20:34

Моуриньо категоричен: Имаше дузпа

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо бе категоричен, че дузпата, отсъдена срещу Рамиреш в допълнителното време на мача срещу УБА, е била повече от „очевидна“. Благодарение на 11-метровия удар, който Еден Азар превърна в гол, „сините“ се докопаха до точката за 2:2. По-този начин Моуриньо продължава да бъде непобеден в 66-те си домакински мача начело на тима от „Стамфорд Бридж“. „Драматичeн резултат. Отборът домакин хвърли всичко в предни позиции в опитите си да изравни резултата. Когато има дузпа в последната минута на продължението винаги има драм...