11/12/13 08:05

Нова победа за Локомотив Пд и трето място в класирането

Наставникът на "смърфовете" бе повече от радостен след новия успех на неговия отбор и излизането толкова напред в класирането. "Аз мисля, че никой до този момент не си е мечтал в началото на първенството, който и да е, свързан с клуба, че в 17-ия кръг нашият отбор ще се намира на трето място", сподели треньорът на "Локомотив Пловдив" Александър Станков след успеха над "Черно море", предаде БГНЕС. "Смърфовете" взеха домакинството си на отбора от Варна с 1:0 и по този начин се върнаха в тройката на класирането. "Много нервен двубой, много сили и нерви изхабих в тоя мач, но бях сигурен как ще протече. Имаше известна нервност в отбора, защото бяха много важни трите точки. През първото полувреме нашият отбор седя много по-добре от второто полувреме. Важното е, че отбелязахме гол, който...