11/15/13 10:37

Първа загуба за Белгия тази година

Белгия записа първа загуба за 2013 година след като снощи загуби с 0:2 в Брюксел от Колумбия. Кристиан Бентеке от отбора на домакините пропиля куп удобни голови възможности преди звездата на южноамериканците Радамел Фалкао да изведе гостите напред в резултата в 51-та минута. Петнадесет минути по-късно Виктор Ибардо добави втори гол за колумбийците със силен удар с левия крак и остави безмълвни домакините. Малко след това халфът на "Манчестър Юнайтед" Маруан Фелайни нацели гредата след като получи удобна топка от Томас Вермален. Това е първа загуба за Белгия от точно година насам, като последното им поражение дойде точно на 14-ти Ноември 2012 с 2:1 от Румъния, пише football24.bg.