11/18/13 10:21

"Велбъжд" се справи с гостите от Варвара. "Германея" не успя с "Оборище"

Нови три точки за самочувствие спечели отборът на „Велбъжд", който надигра с 2:1 „Балкан"-Варвара. Кюстендилци започнаха мач а мобилизирани и поведоха с гол на Александър Ханджийски още в 15- та минута. След пълно надмощие на домакините, последваха пропуски на Илиян Чавдаров, Виктор Анастасов, Мирослав Петров, Иво Велинов.При първото си по- сериозно положение за гол, гостите изравниха в 40- та минута, след гол на Димитър Стоянов. Второто полувреме започна с превес на футболистите на „Балкан", които повече владееха топката. Играчите на „Велбъжд"...