11/20/13 09:04

Победа за Селесао в Торонто

Бразилският талант Робиньо донесе победата за домакина на Мондиал 2014 над Чили с 2:1 в контролна среща, играна в Торонто, Канада, пред близо 40 000 зрители. Робиньо с глава простреля неспасяемо вратата на Клаудио Браво в 79-ата минута след центриране на Майкон. Преди това Хълк даде преднина на Селесао в 13-ата минута, а Едуардо Варгас изравни в 70-ата. За Бразилия, домакинът на Световното първенство през 2014 г., това бе шеста поредна победа, пише БГНЕС. В двубоя представянето на младия талант на Барселона и националния отбор на Бразилия отново бе на много високо ниво, като в голяма част от атаките на "Селесао" той бе главно действащо лице. Малко обаче не му достигна да се разпише и да взриви трибуните на "Роджърс Център" в Торонто. С попадението си пък Робиньо отново даде сериозна...