11/23/13 00:43

Евролига: Фенербахче, Реал и Олимпиакос се класираха за Топ 16

Фенербахче, Реал Мадрид и Олимпиакос се класираха за Топ 16 на баскетболната Евролига, след шестия кръг от редовния сезон. Трите отбора продължават да са непобедени в своите групи, съответно А, В и С. Фенербахче се наложи с 84:68 над Будивелник Киев, с 20 точки на Боян Богданович, реализирани за по-малко от 23 минути на терена. Още преди почивката, със серия от 14-0, "фенерите" се откъснаха в резултата, и второто полувреме се доиграваше. Реал Мадрид също имаше малко проблеми срещу Жалгирис, и победи с 95:67 с отличен мач в нападение. Мадридчани...