11/26/13 00:08

Вила стигна до равен срещу Уест Бромич, Тонев бе титуляр

Уест Бромич и Астън Вила завършиха наравно 2:2 в последния мач от 12-тия кръг в Премиършип. Бирмингамци губеха с 0:2 след 11 минути, но с две попадения през второто полувреме все пак стигнаха до хикса. Българският национал Александър Тонев започна като титуляр и бе сред по-активните за своя отбор през първата част. В 57-а минута той напусна терена, тъй като мениджърът Пол Ламбърт направи тройна смяна. Резултатът бе открит още в 3-а минута, когато Шейн Лонг получи извеждащ пас в наказателното поле от Крис Брънт, овладя си перфектно топката и с у...