11/26/13 10:28

Два страхотни сблъсъка на четвъртфинала за Купата на България

Нов титаничен сблъсък се очерта в турнира за Купата на България. При тегления днес жребий за четвъртфиналната фаза стана ясно, че победителят от вечното дерби между ЦСКА и „Левски” ще срещне „Ботев Пловдив”. Първият мач между червените и сините завърши 0:0. Освен това дерби, другият голям сблъсък е този между „Литекс” и „Лудогорец”. Най-щастлив изглежда тимът на „Локомотив Пловдив”, който изтегли за съперник „Добруджа”. Последната двойка е „Локомотив София” и „Черноморец”. Мачовете ще се играят през март, но засега няма точно фиксирани дати. Домакини в първите двубои ще са „Литекс”, „Добруджа”, „Локомотив София” и победителят от „Левски” – ...