11/26/13 07:57

Невероятен сезон за Портланд

Кармело Антъни не успя да спаси „Никс“ в Портланд  и така „Трейл Блейзърс“ записаха своята 11-та поредна победа. Резултатът 102:91 в полза на „Портланд“ дойде след отлично представяне на отбора и логично мачът се превърна в 13-ти успех за тях от началото на сезона. Не е ясно какво точно правеха „Ню Йорк Никс“ тази вечер, но не приличаше много на баскетбол. През по-голямата част от играта защитата им бе трагична. Дори една сляпа крава на два крака щеше да се справи по-добре срещу Деймиън Лилард, отколкото го направи Бено Удрих. Смените не бяха ползотворни, а „Блейзърс“ след като поведоха с 20 точки просто нещата отидоха  в не добра посока за „Никс“. Всяка атака, която подемаха гостите от Ню Йорк се обръщаше с...