11/28/13 22:04

Португалци изненадаха Севиля в края, битка в група Н ще има до последно

Испанският Севиля пропусна златна възможност да си осигури класиране в елиминационната фаза в Лига Европа като първенец в група Н, след като стигна само до 1:1 в домакинството си на Ещорил. Цели 83 минути андалусийци водеха в резултата, но късният гол на португалците остави развръзката около първите две места в групата за последните мачове. Двубоят на „Санчес Писхуан“ имаше мечтано начало на Севиля, като след няколко нелоши удара към вратата на Вагнер резултатът бе открит. В 7-ата минута Хосе Антонио Рейес пусна страхотно извежадащо подаване к...