12/03/13 14:42

Малките локомотивци спечелиха купа M&BM, Стефан Иванов е най- добър футболист на турнира

За четвърта поредна година горнооряховският „Локомотив” спечели детския футболен турнир за купа M&BM. Надпреварата се проведе за седми път, като тази година бе за момчета, родени след 1 януари 2001 г. Малките „железничари” и надеждите на „Етър В. Търново” стигнаха безапелационно до финала в ДКС „В. Левски”, като и двата отбора не пуснаха гол в мрежите си. В първа група горнооряховци победиха с 6:0 „Левски” (Стражица), с 8:0 „Изгрев” (Царевец) и с 3:0 ОФК „Павликени” и оглавиха класирането с пълен актив и 17:0 голова разлика. Втори завършиха стр...