12/12/13 18:08

Огнянов: Дано загубените точки не се окажат решаващи за Европа

Нападателят на Ботев Пловдив Мариян Огнянов изрази надежда, че загубените две точки срещу Берое няма да се окажат решаващи за класирането на тима за европейските клубни турнири догодина. „Проспахме първото полувреме. През първото вдигнахме оборотите, създадохме положения, но за жалост ги пропуснахме. Аз пропуснах едното, за което много съжалявам и се извинявам на момчетата. Може би, ако бях вкарал, щяхме да победим. Надявам се тези загубени точки да не повлияят на Боетв за класиране в Европа. Виждате, че във всеки кръг стават изненади. Всеки о...