12/12/13 22:03

Страхотен Лудогорец завърши с победа в Лига Европа!

Лудогорец се наложи с 2:1 при гостуването си на Динамо Загреб в последния кръг от груповата фаза на Лига Европа, и завърши непобеден в груповата фаза, като загуби точки само в една-единствена среща. С пет победи и равенство, разградчани вече са най-добре представилият се български тим в Лига Европа, и уверено чакат жребия за елиминациите. На "Максимир", Стойчо Стоев пусна в игра и част от резервите си, но въпреки това Лудогорец, влязъл в мача като сигурен победител в групата, изглеждаше спокоен, сигурен в силите си, и далеч по-стабилен от ...