12/13/13 15:17

Владо Стоянов намери място в идеалния отбор на Лига Европа

/КРОСС/ Стражът на Лудогорец Владислав Стоянов попадна в идеалния състав на Лига Европа.УЕФА обяви най-добрите 11 на своя сайт, след като в четвъртък бяха изиграни последните мачове от груповата фаза.Лудогорец победи Динамо (Загреб) с 2:1 и с това завърши на първо място в група "В", в която Стоянов допусна само два гола и с него българският шампион не загуби мач.В състава на най-изявените футболисти от груповата фаза на Лига Европа попаднаха още Гонсало Родригес (Фиорентина), Ник Фийргевер (АЗ Алкмаар), Жорди Амат (Суонзи), Ян Вертонген (Тотнъм), Бебрас Начо (Рубин), Ханск Хенрик Андреасен (Есберг), Фабиан Камус (Генк), Андрий Ярмоленко (Динамо Киев), Олджан Адън (Трабзонспор) и Алан (Залцбург).