12/17/13 14:02

Жребий решава съдията на дербито Левски – ЦСКА

Жребий ще реши съдията на последния официален мач за 2013 година – реваншът в турнира за Купата на България между Левски и ЦСКА, разбра Гонг, а това бе потвърдено и от шефа на Съдийската комисия Никола Джугански. Името на рефера ще стане ясно 2 часа преди началото на двубоя в четвъртък. В урната ще попаднат тримата най-добри съдии, които бяха обявени на специална церемония днес. За номер 1 на 2013 година бе определен Георги Йорданов, който се справи с най-напрегнатите двубои в края на миналото и началото на това първенство. Негови подгласници с...