12/22/13 19:56

Барса губеше с 0:2 от Хетафе, но победи с 5:2

Барселона победи Хетафе с 5:2 в последния си мач за 2013 година. Двубоят от 17-тия кръг на Примера дивисион не бе особено лек за каталунците, тъй като след 14 минути игра те губеха с 0:2 от своя съперник. Резултатът бе открит в 10-та минута, когато Анхел Лафита изведе добре Серхио Ескудеро и той с точен удар по земята вкара за 1:0. Само 4 минути по-късно домакините вече водеха с 2:0. След добро центриране от корнер, Лисандро Лопес игра отлично с глава, а изстрелът му отиде в дясната греда, за да влезе след това във вратата на шокираните каталун...