12/26/13 07:48

Волейболните емоции на България през 2013 година - радост и мъка

Националният ни отбор по волейбол отново донесе много хубави моменти на българите през тази година, макар нашите момчета да не спечелиха медали или купа. Отново бяхме на косъм от финални двубои за спечелване на отличие, но по една или друга причина това не се случи. В Световната лига по волейбол нашите момчета завършиха на 4-та позиция. Въпреки това, те изиграха доста добри мачове. Още в първите два двубоя от групата победихме французите. След това постигнахме сладка победа над Аржентина с 3:0 гейма, а два дни по-късно последва нов успех - с 3:1. Първото ни гостуване в САЩ ни отрезви с загуба с 3:0 гейма, а ден по-късно взехме реванш с 3:1, като след този успех оглавихме класирането в групата. Дойде времето и на първия сблъсък с Бразилия, който момчетата ни загубиха с 1:3 гейма, а ден п...