01/03/14 17:55

Националите започнаха с 3:0 срещу Кипър

/КРОСС/ Мъжкият национален отбор на България по волейбол победи с 3:0 гейма Кипър в първия си мач от група I на световните квалификации в чешкия град Опава. Момчетата на Камило Плачи спечелиха отделните части на 18, 19 и 5 точки. В събота волейболистите ни и компания играят с Холандия от 16:30 часа българско време, а в неделя от 19:30 е последният мач от груповата фаза срещу домакините от Чехия.От петте квалификационни групи в Европа, квота за Световното първенство печелят победителите в групите плюс най-добрият втори отбор от всички потоци. Снимка: Булфото, всички права запазени