03/03/14 00:58

ФК" Черногорец" с.Ноевци разгроми с 5 :1 ФК "Спортист" с. Драгичево и излезе начело в първенството в А окръжна група

В неделя под непрекъснатия дъжд в с.Драгичево се изигра първият кръг от пролетния полусезон. Домакините по -бързо се ориентираха към лошият и кален терен и откриха резултата при първата си атака в 10 минута , възползвайки се от едно неразбирателство в отбраната на ноевчани. От нататък на терена обаче имаше само един отбор и това бе отбора на гостите от с.Ноевци. В средата на първото полувреме Александър Стоилов бе спънат в наказателното поле , а голмайстора на "Черногорец" Олег...