04/12/14 18:20

Литекс би Левски на "Герена"

София /КРОСС/ Отборът на Литекс победи Левски с 2:1 като гост в мач от седмия плейофен кръг на българската „А" група. И трите попадения бяха отбелязани през първата част на срещата.Армандо Ваюши откри резултата в 23-ата минута на мача. Четири минути преди края на първата част Румен Руменов удвои преднината на гостите от Ловеч. Владислав Мисяк отбеляза попадението за Левски в последните секунди от първото полувреме.Три минути преди изтичане на редовното време Литекс остана с човек по-малко, след като втори жълт картон получи Момчил Цветанов.След успеха Литекс се върна на второто място в първата седмица от подреждането с актив от 64 точки, с три повече от ЦСКА, който има мач по-малко. Левски остава пети с 53 точки. Снимка: Булфото, всички права запазени