06/19/14 21:02

Колумбия победи Кот д‘Ивоар и е много близо до класиране напред

Колумбия победи Кот д‘Ивоар с 2:1 и e на крачка от класиране за фазата на директните елиминации. Колумбия поведе с гол на Родригес в 65-ата минута, а само пет минути по-късно Кинтеро удвои преднината. Нападателят на Рома –Жервиньо върна интригата в двубоя с попадение в 75-ата минута, но африканците не успяха да стигнат до нещо повече. Това е втора победа за Колумбия, след като в първия си мач победи отбора на Гърция. В 22.00 часа отборите на Уругвай и Англия ще излязат във втория си мач от група "D" на световното първенство. И двата тима записаха загуби в първите си двубои. За южноамериканците ще играе звездата Луис Суарес, който се възстанови от контузия. Другите два отбора в групата Италия и Коста Рика вече имат по една победа. В 1.00 часа българско време на терена излизат и отборите на Япония и Гърция.