07/10/14 14:12

Трима бразилци може да сложат край на кариерата си в националния отбор

Трима играчи от националния отбор на Бразилия може да сложат край на кариерата си в тима след Мондиал 2014, съобщава в четвъртък сайтът gianlucadimarzio.com, цитиран от БТА.   Според електронното издание тимът на "селесао" ще бъде напуснат от 34-годишния вратар Жулио Сезар, 32-годишния защитник Майкон и 30-годишния нападател Фред.   Очаква се ръководството на бразилската конфедерация да уволни селекционера Луис Фелипе Сколари, след като на полуфинала срещу Германия Бразилия допусна най-тежката си загуба в историята - 1:7.   В мача за третото място в събота Бразилия ще играе с Холандия, отпаднала преди ден след дузпи от Аржентина. В спор за световната титла в неделя пък един срещу друг излизат Германия и Аржентина.