08/17/14 23:21

Шампионски старт на "Манчестър Сити" - 2:0 над "Нюкасъл"

Английският шампион "Манчестър Сити" започна с летящ старт новия сезон във Висшата лига - победа с 2:0 като гост над "Нюкасъл".

Давид Силва вкара първия гол в 39-ата минута. Испанецът получи виртуозно подаване от съотборника си Един Джеко и наказа холандския вратар Тим Крул, станал звезда на световното със спасените дузпи.

След почивката тр Английският шампион "Манчестър Сити" започна с летящ старт новия сезон във Висшата лига - победа с 2:0 като гост над "Нюкасъл". Давид Силва вкара първия гол в 39-ата минута. Испанецът получи виртуозно подаване от съотборника си Един Джеко и наказа холандския вратар Тим Крул, станал звезда на световното със спасените дузпи. След почивката тр