08/19/14 23:36

"Стяуа" излъга "Лудогорец" с победен гол в 88-та минута

Румънският гранд "Стяуа" победи българския шампион "Лудогорец" с 1:0 в първи плейофен мач за влизане в Шампионската лига. Срещата се игра на националния стадион в Букурещ.
Тимът от румънската столица отбеляза победния гол две минути преди края на редовното време чрез Александру Чипчиу.
През първото полувреме нападателят на домакините изпълни дузпа, Румънският гранд "Стяуа" победи българския шампион "Лудогорец" с 1:0 в първи плейофен мач за влизане в Шампионската лига. Срещата се игра на националния стадион в Букурещ. Тимът от румънската столица отбеляза победния гол две минути преди края на редовното време чрез Александру Чипчиу. През първото полувреме нападателят на домакините изпълни дузпа,