08/24/14 14:40

Налагат сериозно наказание на Диего Симеоне

/КРОСС/ Заради двата шамара, които заби на четвъртия съдия в мача реванш за Суперкупата на Испания, треньорът на Атлетико Мадрид, Диего Симеоне, ще бъде жестоко наказан. Неговият тим спечели с 1:0, но след скандал край тъча, аржентинецът беше изгонен на предните редове на трибуните. От там той е продължил да крещи и дава указания на своите футболисти, което още повече утежнява положението му пред дисциплинарната комисия на испанската футболна централа. Очаква се Симеоне да отнесе наказание от порядъка на около два месеца, пише btvnews.