09/28/14 16:32

„Ураган Михнево” спечели футболния турнир „Пиринско пиво”

/КРОСС/ Отборът на „Ураган Михнево" спечели футболния турнир на „Пиринско пиво", който се състоя в събота на терените на спортен комплекс Арена парк в Благоевград. На финала възпитаниците на треньора Димитър Новков надделяха над съперниците си от футболен клуб „Церово-2006" с 3:0 и спечелиха купата на Пиринско. Играчите от всички отбори получиха общо 160 чифта футболни обувки от компанията, а за първите три отбора в класирането бяха осигурени и по 16 стека „Пиринско пиво". Такъв турнир се провежда за първи път, като участието в него е награда за 10-те отбора, които първи напълниха футболните кутии на Пиринско от промо активността „Играй за своя Клуб" с капачки на Пиринско, която се провежда за 6-та поредна година. Участие в надпреварата взеха 10 отбора от „А" Югозападна футболна група, които бяха избрани измежду 57 тима в рамките на инициативата „Играй за своя клуб". Играта дава възможност на отборите и техните феновете да събират промоционални капачки Пиринско в специална кутия, поставена в съответното населено място. Десетте отбора, които успеят първи да напълнят кутиите, получават наградата - футболни обувки за целия отбор. Също така, тази година за тях се организира и футболния турнир „Пиринско пиво", където ще се проведе и награждаването