10/03/14 16:24

ОФК “Поморие” би като гост ФК “Димитровград 1947″ с 1:0

Футболистите на ОФК “Поморие” /мъже/ успяха да постигнат крехка победа като гости срещу ФК “Димитровград 1947″. При равностойна, но остра игра, на поморийци бяха им показани 5 жълти картона. Единственото попадение бе реализирано в 75-та минута след центриране от ъглов удар и находчивата намеса на новия състезател Георги Бинев.

Интригата в мача настъпи след 75-та минута, когато Александър Иванов получи втори жълт картон, респективно червен, а отборът успя да опази резултата с намален състав. Краен резултат на срещата ФК “Димитровград 1947″ – ОФК “Поморие” 0:1.