11/29/14 17:52

Футбол: ОФК”Поморие” на върха в Югоизточна “В” група

Последна среща от първенството на Югоизточна “В” група между ОФК “Поморие” –след индивидуален пробив завърши при резултат 2:0. През цялото време на мача поморийци доминираха в играта и заслужено победиха на своя стадион.

Първото попадение във вратата на карловци бе реализирано в 37-та минута от Любомир Божинов, след изпълнение на  11 дузпа. В 65 -та минута на мача, след индивидуален пробив, Диян Лефтеров вкара второто попадение.

След този мач поморийци са едноличен лидер във временното класиране на Югоизточната “В” група с 32 точки. На второ място е “Миньор” – Раднево с 30 точки, а на трето място е “Евроколеж” Пловдив с 29 точки.